SponsorsPartneri

Servis

 • - preventívne prehliadky (diagnostika, cistenie, dezinfekcia, ...) Velmi podcenovaná súcast komplexnej starostlivosti o výpoctovú techniku. Považujem za potrebné napísat, že preventívna prehliadka za pár desiatok € môže zabránit stratám casu a dát za výrazne vyššiu cenu a samozrejme v najnevhodnejšom case (Murphy). Diagnostika sa týka ako hardvéru (stav pevného disku, základnej dosky pocítaca, napájacieho zdroja, chladicov, ...) tak softvéru (škodlivý softvér môže poškodzovat Vás, Vaše dáta, alebo odosielat osobné údaje neoprávneným osobám, alebo prinajmenšom spomalovat pocítac). Klávesnicu a myš je nutné pravidelne dezinfikovat !!! Tieto zariadenia patria medzi najšpinavejšie veci v našom okolí
 • - zálohovanie a archiváciu dát (aj priamo u Vás) Pravidelne k nám prichádzajú smutní ludia, s prosbou o obnovu dát z poškodeného pevného disku. Záchrana dát je casovo a financne nárocná záležitost.
 • - obnovu stratených dát (z HDD, diskiet, USB klúcov, pam. kariet) Ak už dôjde k takémuto katastrofickému scenáru urobíme všetko co je v našich silách (a v silách firiem špecializovaných na HW záchanu dát) aby boli škody co najmenšie.
 • - odvírovanie (hlbkové testovanie, obnova registrov, ...) Odvírovanie môže trvat od pár hodín po niekolkých dní. V ojedinelých prípadoch úplne nových vírusov môže odvírovanie trvat až niekolko týždnov.
 • - inštaláciu operacných systémov a softvéru (originálny lic. sw) Osobné pocítace, systémové a aplikacné servre. Inštalácia obsahuje aj základnú konfiguráciu a aktualizáciu.
 • - návrh, inštalácia a optimalizácia štrukturovaných kabeláží Dobre navrhnutá siet je dobre navrhnutá siet...
 • - dialkovú správu a komplexnú starostlivost (servre, siete, licencie, ...) Ak potrebujete nepretržitú starostlivost, ale náklady na vlastného IT pracovníka sú zbytocne vysoké. Ak Vám nie je lahostajné kto má prístup k Vašim dátam. Ak nepodcenujete nepriatela a uvedomujete si reálnu hrozbu pocítacovej kriminality. Sme tu pre Vás vždy, rýchlo a diskrétne.
 • - intenzívne individuálne školenia zamerané presne na Vaše potreby Výhody individuálnej formy školenia: - venujeme sa tomu co potrebujete a co Vás zaujíma - postupujeme Vašim tempom - casovo sa dokážeme prispôsobit Vašim požiadavkám - pomer cas/vedomosti je omnoho lepší ako pri masových školeniach.


 • Dalšie služby:

  opravy televíznych prijímacov, LCD, DVD, CD, video prehrávace, autorádiá, rádio magnetofóny zárucné a pozárucné opravy vykonávame komplet inštaláciu a opravy televíznych antén a kábelových rozvodov v bytoch a rodinných domoch prevádzkovanie technickej služby podla paragrafu 7 ods. 1 zákona c. 473/2005 Z.z. v rozsahu - vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpecovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožnujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí zarucená odbornost opráv, poradenstvo a služby v oblasti elektrotechniky výborný prístup pre zákazníkov autom priamo pred vchod prevádzky kúpa tovaru na úcely jeho predaja konecnému spotrebitelovi - maloobchod kúpa tovaru na úcely jeho predaja iným prevádzkovatelom živnosti - velkoobchod