SponsorsPartneri

Servis

Naša spoločnosť založená v roku 2010 Vám ponúka tovar z oblasti elektro a zabezpečovacích technológií v najlepších možných cenách, za ktoré nie je možné tento tovar zakúpiť v žiadnych maloobchodných predajniach na slovensku. Pretože vieme, že každý hľadá lacné a spoľahlivé riešenia pre svoje aplikácie, snažíme sa Vám pomôcť, aby sme Vám ponúkli tovar za najnižšie možné ceny. Úspešne sa nám to darí vďaka Vám, našim zákazníkom. Vážime si Vás, pretože vieme, že bez Vás by to nešlo a tešíme sa na Vaše dotazy a objednávky. Predajňa, zásielková služba (tu sa tešíme na Vás a na Vaše listy):.

Najdôležitejšou súčasťou kvalitného zabezpečovacieho systému je odborný návrh a montáž
Na výkon montáže zabezpečovacích zariadení je potrebné vlastniť licenciu od Krajského Riaditeľstva Policajného Zboru. Neodborná montáž osobou bez licencie má za následok neakceptovanie zabezpečovacieho systému poisťovňou a môže mať aj za následok zbytočné problémy, ako falošné poplachy, pruchy ale môže byť aj príčinou ľahkého prekonania systému narušiteľom. Sme zaškolení výrobcami značiek, ktoré ponúkame a disponujeme dlhoročnou praxou v odboreEshop:?

Nakupovanie cez náš eshop kuba.room.sk je rýchle a pohodlné. Neobťažujeme Vás žiadnou registráciou, všetko sme sa snažili zaradiť prehľadne a stránky boli navrhnuté s ohľadom na maximálnu rýchlosť. Veríme, že sa Vám u nás bude dobre nakupovať.

Nakupovanie cez e-shop

Pred samotným nakupovaním Vám odporúčame prečítať si Obchodné podmienky, v ktorých nájdete veľa dôležitých informácií. V prípade, že si objednaný tovar prajete poslať, sú k cene pripočítané aj odbytové náklady 99.-sk ( € 3,28) , platí to pre zásielky do 2kg, pre zásielky nad 2kg sa cena poštovného určuje podľa sadzobníka prepravnej spoločnosti